Nejhranější online hry
Největší super hry
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

The Treasures Of Montezuma 2 online hra

iky.cz » Dovednostní hry » The Treasures Of Montezuma 2

sponzorované odkazy

The Treasures Of Montezuma 2

Rok a půl po úspěšné premiéře prvního dílu dobrodružné hry z dalekého Yucatánu na naše obrazovky konečně přichází další pokračování pod „neobvyklým“ názvem  The Treasures of Montezuma 2. Znovu tak budeme mít příležitost vyzkoušet, zda se se nám i tentokrát podaří obstát na náročné výpravě do hlubin pralesa. Na jejímž konci dobrodruhy i tentokrát čeká sladká odměna v podobě obrovského zlatého pokladu, který zde před nestřeženými zraky skrývaly celé generace indiánských panovníků a šamanů. Máte sbaleno? Jestli ano, tak raději už na nic nečekejme, a vydejme se na cestu.

Hra The Treasures of Montezuma 2 zůstává věrná svému originálu, a proto i tentokrát před sebou budeme mít desítky různorodých úrovní, ve kterých je třeba skládat trojice nových kostek do jednoho řádku. Opět dostaneme za úkol poskládat více či méně náročná puzzle skrývající fantastické výjevy z dob nejslavnějších časů starých indiánských civilizací.

Protože i v této naší hře platí heslo, že čas jsou peníze, znova ty nejrychlejší z vás čekají speciální bonusy za plnění úkolů v rekordně krátkých časech. Pokud se proto rozhodnete v některém z kol pořádně máknout, počítejte s tím, že na jeho konci u vás přistane prémie v podobě zdvojnásobení bodového zisku za celé kolo!

Připomeňme ještě, že i tentokrát vaše putování po dalekém Yucatánu tu a tam prozáří lesk drahokamů, na které není žádný velký problém zde narazit. Naopak. K úspěšnému postupu do další úrovně je totiž potřeba najít rovnou patnáct drahokamů. A co více, toto číslo se spolu s růstem vašich schopností a postupem do dalších kol neustále zvyšuje. Z původních patnácti drahokamů tak toto číslo může rovnou vystoupat až na rovných šedesát. I ve spletitých chodbách Montezumova království tak bude potřeba se pořádně otáčet. Odpočívat můžete až zase doma! Třeba na pytlech nalezených diamantů.

Dobrou zprávou pro ty, kdo až tak úplně nemusí zuřivé plnění úkolu v šibeničním čase je určitě skutečnost, že časová omezení ve hře The Treasures of Montezuma slouží hlavně právě pro získávání různých herních bonusů. Pokud se vám tak nepodaří úlohu splnit v limitu, nic se neděje a nemusí to hned znamenat konec hry. Naopak ve standardním herním módu můžeme pěkně pracovat v našem obvyklém tempu. Zmeškání časomíry pak znamená právě jenom ztrátu vidiny bonusových bodů.

I když by se z tohoto našeho popisu mohlo velice snadno nabýt dojmu, že od dob prvního dílu se toho v Montezumově království zas až tak mnoho nezměnilo, opak je pravdou. A bude vám to jasné hned jak poprvé uvidíte úvodní obrazovku celé hry. Pokud totiž v něčem došlo k obrovskému kroku kupředu, pak je to právě grafické zpracování The Treasures of Montezuma 2. Všechny zlaté předměty září, až z toho člověku přechází zrak, a silný lesk diamantů vás možná donutí hledat v šuplíku sluneční brýle.

Spolu s tím je určitě zajímavou novinkou také možnost hry tentokrát hned ve třech různých módech. Kromě standardního „Adventure“ módu, který už všichni dobře známe z prvního dílu jde nově také o „Puzzle“ mód a nekonečnou „Endless“ variantu.

hodnoceno 0x • spuštěno 5888x • velikost 0 MB • přidáno 01.01.2013
Podobné online hry