Nejhranější online hry
Největší super hry
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Papa Louie online hra

iky.cz » Skákačky » Papa Louie

sponzorované odkazy

Papa Louie

Pizza! Kdo by ji neměl rád! Tento italský slaný koláč s tenoučkým těstem si vydobyl slávu po celém světě. Dá se na ni dát téměř cokoliv. Od klasických surovin, jako je sýr, šunka, rajčata nebo žampiony až po ananas či roztodivné mořské potvůrky. Aneb každému dle jeho gusta. Málokdo z nás si pizzu dělá doma. Většinou si na ni zajdeme s přáteli do pizzerie, kterých je v každém větším městě hned několik, nebo si ji necháme dovézt až domů.

Hra Papa Louie – When Pizzas Attack se zabývá trably právě s touto celosvětově milovanou pochoutkou. Pizzy zmutovaly v ohavná monstra plivající sýr, a dokonce zajaly spousty zákazníků pizzerie. Její majitel, čistokrevný Ital Papa Louie, který pro pizzu žije, se rozhodne učinit tomu přítrž. Ozbrojen pepřovými bombami a paličkou na maso se vydává do nebezpečného světa, kterému vládnou pizzové příšery!

V prvním kole se seznámíte se všemi taktikami boje, které má Papa Louie k dispozici. Brzy také poznáte, že nejen kočka, ale i Ital má hned několik životů. Pokud o jeden přijdete, ještě se nic neděje. Nezapomínejte si ale pečlivě hlídat srdíčka, která ukazují „životnost“ vašeho kuchaře. Každá úroveň vás zavede do jiné části pizza-světa, ve kterém budete muset přeměnit příšeru opět v dobroučkou pizzu a dopravit ji zpět do své pizzerie. Není to ovšem jen pizza, co zmutovalo. Neznámá síla dala život i surovinám typickým pro přípravu pizzy. Svou mistrovskou ránou paličkou, nebo hozením pepřové bomby, se postavíte skákajícímu rajčeti, nasupenému česneku s cibulí a dokonce i pochodující armádě pita chlebů! Na normálního člověka by byl takový pohled šokující, Louie je ale neobyčejně odvážný a s vaší pomocí se pustí hbitě do boje!

Pokud máte rádi boj na blízko, uchopte do ruky paličku. Je to občas ten nejlepší způsob, ale také nejriskantnější. Mnohem bezpečnější pro vás, a nebezpečnější pro nepřítele, jsou pepřové bomby. Dávejte si ale pozor, abyste opravdu stáli akorát tak na dostřel. Pokud budete stát moc blízko, bomba trefí i vás. Pokud moc daleko, vyplýtváte zbytečně munici. Pepřové bomby můžete získat dvojím způsobem. Občas nějaké potkáte na cestě, jak čekají na to, abyste je sebrali. To se ovšem stane málokdy. Na cestě však leží ještě něco – jsou to zlaté penízky. Za ty si můžete po prvním kole, ve kterém vysvobodíte majitele obchodu s municí, kupovat hromady pepřových bomb.

Stojí před vámi nelehký úkol osvobodit celou pizzerii, která má mnoho pater s mnoha pokoji. Po úspěšném přinesení pizz z každého z nich obdržíte klíček k dalšímu pokoji. Samozřejmě čím výše se dostáváte, tím jsou oživlé suroviny agresívnější, a pizza-monster přibývá. I když popis hry možná může znít prapodivně, skutečnost je úžasná! Jakmile si zahrajete jeden jediný level, bude vás to tak bavit, že začnete s chutí objevovat další levely. Abyste se dostali do té správné nálady, pusťte si u hry repro. Vtipně jednoduchá hudba navozuje tu správnou atmosféru.

Celá hra vám zabere pořádnou dávku času. A z dlouhého sezení u počítače jednomu pořádně vyhládne. Co takhle zvednou telefon a objednat si pizzu z nejbližší pizzerie? Sice vám nezaručíme, že na vás z krabice nevybafne nějaké to těstové monstrum, ale za tu chuť to riziko přeci stojí, ne?

hodnoceno 0x • spuštěno 1170x • velikost 2.28 MB • přidáno 06.06.2013
Podobné online hry