Nejhranější online hry
Největší super hry
Nejlépe hodnocené hry
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Farm Frenzy 3 online hra

iky.cz » Management » Farm Frenzy 3

sponzorované odkazy

Farm Frenzy 3

I když má toto pokračování populární farmářské série za svým jménem pořadové číslo tři, ve skutečnosti jde už o čtvrtý díl této hry. Po Farm Frenzy a Farm Frenzy 2 totiž následoval ještě „pizzařský speciál“ pod názvem Farm Frenzy: Pizza Party. V něm tvůrci hry poprvé výrazněji popustili uzdu své fantazii, a výsledkem bylo svěží pokračování série, u které se už možná takt trochu zdálo, že už nemá moc čím překvapit. Nyní si však konečně můžete zahrát regulérní třetí díl, který nejspíše rychle rozptýlí většinu možných pochybností o další cestě. Nabízí totiž logické rozšíření celé hry. Pokud jste v předchozím díle získali možnost svoji pizzu vyvážet skoro do celého světa, tentokrát už totiž nebudete hospodařit jen na jediné farmě, ale naopak se vaše farmy budou moci rozkládat prakticky na kterémkoliv světovém kontinentu.

Nejdřív si ale aspoň ve stručnosti představme hru Farm Frenzy  i pro ty hráčky, které se s ní dnes setkávají úplně poprvé. Jednoduše řečeno se ve Farm Frenzy stáváte hlavou statku, která má za úkol dohlížet na to, aby celý statek co nejlépe fungoval a vzkvétal. Musíte proto myslet na takové věci, jestli je dost sena a zrní, jestli už někdo podojil krávy, nebo zda máte dost místa v autě na to, aby se vám podařilo bez úhony dopravit všechna vejce do města na trh. I když to tak každému na první pohled nemusí hned připadat, jde o hru, která většinu z těch, kdo již měli šanci ji vyzkoušet velice rychle vtáhla do děje, a často na ní vůbec nedají dopustit.

Velkou předností hry, která zůstala naštěstí zachována i v jejím třetím pokračování, je také relativně jednoduché grafické zpracování, které neodvádí pozornost, a můžete se tak díky němu nerušeně soustředit na samotnou herní strategii. A to i přesto, že třetí díl je na rozdíl od těch předchozích vyveden nikoliv ve 2D grafice, ale rovnou již ve 3D.

Protože si někteří z hráčů předchozího dílu Farm Frenzy 2: Pizza Party tak trochu stěžovali na složitost jednotlivých receptů na pizzu, vrátili se autoři hry k osvědčenému přístupu, a krapet některé věci zase zjednodušili.

Proto se tak například velká část vašich budoucích produktů bude skládat jen z dvou základních ingrediencí nezbytných k jejich přípravě, a drtivá většina postupů, které se během vašeho farmaření budete muset naučit také není ničím složitým.

Důležitou změnou třetího dílu série Farm Frenzy je především to, že tentokrát budete mít na svých bedrech starost rovnou o deset různých farem, které navíc mohou ležet v úplně odlišných částech zeměkoule.

To zároveň znamená třeba také to, že kvůli odlišným podnebním pásmům na různých farmách budete chovat úplně odlišná zvířata a pěstovat úplně jiné plodiny, o které se vám budete starat navíc úplně odlišný personál. Na jedné farmě tak například budete mít příležitost celý den sledovat eskymáky zachumlané v teplých kožešinách, zatímco se kolem nich kolébají tučňáci se zobákem plných ryb. Jinde se naopak zaměříte spíše na chov hus, které bude opečovávat pomocník ve flanelové košili, který ze všeho nejvíc připomíná vašeho strýce. 

hodnoceno 0x • spuštěno 1024x • velikost 4.66 MB • přidáno 06.06.2013
Podobné online hry