Nejhranější online hry
Největší super hry
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Farm Frenzy 3: Ice Age online hra

iky.cz » Management » Farm Frenzy 3: Ice Age

sponzorované odkazy

Farm Frenzy 3: Ice Age

Doba ledová je doba ledová. Přesvědčit se o tom nyní můžeš i ty při hraní další varianty třetího pokračování Farm Frenzy, která tě tentokrát zavede až daleko za polární kruh. Stejně jako i u předchozích dílů máš před sebou jediný úkol. Snažit se postarat o všechna zvířata žijící na farmě, a vybudovat z ní nejvíce prosperující farmu široko daleko. I když na severním pólu možná nebude tolik konkurence jako třeba na Hané, přesto je jasné už teď, že se budeš muset pořádně otáčet, a o zábavu budeš postaráno na dlouhou dobu dopředu.

Farm Frenzy 3: Ice Age je nejenom třetím dílem dneska už tak trochu klasické řady farmářských strategických, ve kterých od naší obrazovky přímo dirigujeme armády čuníků a slepic, na kterých je přímo závislé naše živobytí. Zároveň jde totiž také o třetí variantu samotného třetího pokračování. Po variantách Pizza Party a American Pie, ve kterých bylo naše farmářské úsilí korunováno v podobě té nejlepší pizzy a koláčů, kvůli kterým nám ve dne v noci vyvolávali olizující se odběratelé z celého světa, se tak ke slovu konečně dostávají další exotická místa, na kterých si můžeme přímo  vyzkoušet naše pěstitelské schopnosti.

Tentokrát tak na chvíli opustíme svět parmezánu, bazalky a kukuřice, a místo něj se přesuneme na daleký sever, kde nám společníky budou dělat spíše tučňáci a lední medvědy, i když některé naše pomocníky si určitě budeme pamatovat už z minula. Například pejsky, kteří nám stejně jako v předchozích dílech Farm Frenzy budou i v mrazivé pustině pomáhat chránit sáda před nájezdy hladových polárních medvědů.

Nakonec i proto nese Ice Age stále jméno třetího pokračování celé série: naprostá většina herních úkolů, předmětů i strojů, které zde budeme na naší farmářské pouti potřebovat totiž zůstává stejná i zde. Jedním z vůbec největších rozdílů oproti předchozím dalším zpracováním třetích dílů Farm Frenzy tak v tomto případě zůstává hlavně samotná grafika, která dokonale pokrývá celou farmu i její okolí tlustou vrstvou sněhu a ledu. Možná se proto i vy při hraní této hry brzy ocitnete v pokušení projistotu na sebe přece jen hodit něco teplejšího. Třeba ušanku a pletené rukavice.

Toto přesídlení do země věčného ledu je tak ve srovnání s ostatními díly hlavní odlišností. Většina vašich úkolů i časových limitů zůstává stejná. Například si i tady můžete podle libosti  přeskakovat do už dříve úspěšně absolvovaných úrovní, pokud si chcete vylepšit svoji bodovou bilanci.

Protože tentokrát farmaříme na Severním pólu, budeme se muset na chvíli rozloučit s kulisami zelených pastvin, které známe z předchozích dílů, a místo nich si zvyknou na syrovou krásu zamrzlých jezer, po kterých pochodují různé druhy tučňáků, které za pochodu zápasí s rybami, kterých mají plné zobáky.

Protože jsou ve hře Farm Frenzy 3: Ice Age úplně všechna zvířata animovaná, často je skoro stejně zábavné jako samotné hraní je nechat stát na místě jenom pozorovat, jak poskakují a snaží se zabavit. Kromě tučňáků se zde totiž setkáme také třeba s mroži nebo dokonce i mamuty.

hodnoceno 0x • spuštěno 1831x • velikost 4.07 MB • přidáno 06.06.2013
Podobné online hry