Nejhranější online hry
Největší super hry
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Farm Frenzy 3: American Pie online hra

iky.cz » Management » Farm Frenzy 3: American Pie

sponzorované odkazy

Farm Frenzy 3: American Pie

Nové rozšíření legendární farmářské série v podobě dílu Farm Frenzy 3: American Pie se odehrává ve znamení velkého návratu domů. V původním třetím pokračování této strategické hry věnované hospodaření na vlastním statku jste museli běhat jak se říká od čerta k ďáblu, aby se vám podařilo ukočírovat deset různých farem rozesetých  po celém světě. Tentokrát všechno bude možná o trochu méně hektické, i když možná ne úplně vždycky. Tentokrát se totiž vydáte šéfovat na ryzí americkou farmu se vším, co k hospodaření v této zemi dnes patří. Kromě zvířat, jejichž chov je typický pro dnešní Ameriku tak na vás bude čekat třeba také časté zapojení speciálních robotů.

Třetí díl Farm Frenzy vás nejdříve zavedl do daleké Afriky, kde jste měli za úkol věnovat se pěstování exotických plodin a chovu neméně exotických zvířat. Postupně jste spolu s postupem do dalších úrovní zavítali třeba až mezi eskymáky, kde místo chrochtajících prasátek nebo kachen narazíte spíše na nemotorně působící tučňáky. Ve Farm Frenzy 3: American Pie sice bude o podobné exotické výjevy spíše nouze, ale na druhou stranu se podařilo život na skutečné americké farmě okořenit množstvím detailů, které i z tohoto pokračování série stále dělají jednu z her, od kterých je docela těžké se po hodince nebo dvou hraní aspoň na chvíli odtrhnout.

Propracovaný příběh nikdy nebyl hlavní předností her Farm Frenzy, a ani tentokrát tak nečekejte žádné velké dějové zápletky, které by vám už na začátku hry pořádně zamotaly hlavu. V tomto díle si tak budeme muset vystačit s jednoduchou úvodní situací.

Vaši farmu jste před léty pořídili na hypotéku, a protože bankovní úroky stále strmě stoupají, začíná se naše milá farma tak trochu dostávat do problémů. Nezbývá proto než začít pořádně  hospodařit pěkně od začátku, a přizvat si na pomoc ty nejmodernější pomocníky, kterými jsou speciální zemědělští roboti.

Pokud se proto velká část prvních dílů Farm Frenzy točila kolem docela obyčejných farmářských úkolů, jak je dolévání vody do žlabů pro dobytek, nebo převážení zrní a sklízení obilí, tentokrát si do sytosti užijete také práce s roboty, kteří v této americké verzi hry v podstatě zastupují exotická zvířata, se kterými jsme se setkávali v třetím pokračování Farm Frenzy.

Možná i proto je díl nazvaný American Pie stále třetím pokračováním . Velká část zlepšováků a novinek, které se v něm objevily totiž mají své pevné místo i tady. Například vrtulník, žací stroje nebo speciální stroj sloužící k pečení poctivých amerických koláčů, které jsou v tomto díle jedním z nejdůležitějších artiklů, se kterým zde obchodujete, a za který tak můžete nakoupit třeba benzín do všech nových robotů.

Když bychom měli v rychlosti popsat některý z obyčejných dnů, které na vás ve Farm Frenzy 3: American Pie čekají, půjde třeba o některé z následujících úkolů. Nejprve ohlídáte krávy na pastvě před hladovými medvědy. Krávy je potřeba podojit a od slepic posbírat vejce. Ty potom vložíme do stroje který je umí vysušit, a čerstvě nasušené vejce  spolu s mlékem nasypeme do dalšího stroje na sušenky. Sušenky naložíme do auta, a odvezeme je prodat do města. Utržené peníze potom můžeme investovat do dalšího rozvoje naší farmy.

hodnoceno 0x • spuštěno 1110x • velikost 0 MB • přidáno 01.01.2013
Podobné online hry