Nejhranější online hry
Největší super hry
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Farm Frenzy 2: Pizza Party! online hra

iky.cz » Management » Farm Frenzy 2: Pizza Party!

sponzorované odkazy

Farm Frenzy 2: Pizza Party!

Už samotný název tohoto dalšího pokračování známé farmářské série naznačuje, o co asi zhruba v této hře půjde. Vyhledávaná hra, ve které má každý z nás možnost převzít otěže řízení vesnické farmy, se tentokrát zaměří na to, aby z jejích stavení už neodjížděly jen valníky plné chleba, smetany nebo sušených vajec. Tentokrát totiž budeš mít příležitost zkusit si udělat dobré jméno u půlky města díky svému tajnému receptu na tu nejlepší pizzu! Zkus vypěstovat ty nejlepší suroviny a vyrobit vlastní sýr, třeba se ti s tvojí pizzou podaří udělat díru do světa!

Série her Farm Frenzy za svoji neutuchající oblibu vděčí nejenom pěknému grafickému zpracování a pečlivě promyšleným detailům, kdy se například při pečení chleba nezapomíná ani na droždí. Ale především samotné dobré hratelnosti, díky které se už tolik z nás přistihlo ve víru farmářské zábavy, až kolikrát nevědomky po pokoji hledáme gumáky a rádiovku.

Pokud se ale tentokrát pro změnu usadíte k Farm Frenzy 2: Pizza Party, je docela pravděpodobné, že možná raději sáhnete po vysoké bílé čepici italského šéfkuchaře, který každou pizzu připravuje s takovou láskou, jako by měla být vůbec tou poslední.

A nakonec se vlastně ani není moc čemu divit. Tvůrcům této hry se nejprve podařilo dosáhnout malého zázraku v tom, že řekněme z takového chovu slepic kvůli produkci sušených vajec dokázali vykřesat vzrušující zábavu na dlouhé večery. Tentokrát proto asi překvapíme jen málokoho, pokud se tady svěříme s dojmem, že starost o to, aby naše pizza pocházela z těch nejlepších surovin a vznikala podle té nejtradičnější receptury, je ještě o poznání zajímavější.

Tentokrát proto můžeme aspoň na chvíli zapomenout na přepravky plné bochníků obyčejného chleba, které nám dělaly kulisu v předchozích dílech série. Místo nich se můžeme začít na plný úvazek věnovat tomu, aby se nám podařilo dosáhnout skutečné harmonie chutí díky kombinaci ingrediencí přivezených z města s produkty vlastní farmy, za které by určitě každá farmářka dala ruku do ohně.

Bude proto jen na tobě, jak vláčný sýr se ti podaří z vyrobit z mléka krav pasoucích se na tvých pozemcích, nebo jak křupavé bude těsto z malé domácí pekárny. Tomu, jakými ingrediencemi se nakonec jednotlivé pizzy ozdobí, se samozřejmě žádné meze nekladou, a proto je možné připravovat celou řadu různých druhů pizzy, které nakonec z tvojí farmy mohou odcestovat do různých zemí světa.

Nové možnosti, kterými je Farm Frenzy 2: Pizza Party nabytá tak místo dosavadních šestnácti druhů produktů, jež je možné na farmě vyrábět zahrnuje druhů už celkem osmadvacet. Šest různých druhů pizzy a rovnou devadesát herních úrovní. Tak vypadají jen některé z nových vymožeností tohoto exkluzivního pokračování farmářské legendy.

Hru Farm Frenzy 2: Pizza Party tak z těchto důvodů můžeme doporučit jak těm, kdo s celou sérií zatím neměli žádnou zkušenost, stejně jako také zkušenějším farmářkám, které už ledajaký problém na farmě nezaskočí, a naopak uvítají další způsoby, jak své farmářské umění ještě o něco více zdokonalit.

hodnoceno 0x • spuštěno 1068x • velikost 0 MB • přidáno 20.06.2013
Podobné online hry